ZOSTAŇTE VO SVETE INNOVÁCIE

  Facebook

  Hliníkový profil: Aluprof MB-77

  Popis profilu

  Posuvno zdvyžné dvere sú ideálnou voľbou ako stavebné riešenie na prepojenie izby alebo zimnej záhrady vo vašom dome. Sú vhodné vstup na balkón, terasu alebo na voľné priestranstvo na záhrade. Umožňujú dobrý kontakt na životné prostredie, aj v otvorenej polohe nezoberie z miestnosti priestor, čím sa uľahčí používanie systému aj v menších priestoroch. MB-77HS je produkt z najlepších parametrov a spĺňa všetky požiadavky,výnimočný produkt. Táto skupina výrobkov má dve rôzne varianty tepelnej izolácie konštrukcie: ST a HI. Stavebné profily umožňuje vyrobiť posuvné dvere veľkých rozmerov, s dvojsklom  alebo trojsklom, a používa materiály a technické riešenia na dosiahnutie vysokého stupňa tepelnej a akustickej izolácie. Vďaka svojim vlastnostiam tento systém je ideálny ako pre rodinné domy, ale aj komfortných apartmánoch alebo hoteloch.

  aluprof-mb-77
  aluprof-mb-771

  Ďalšie produkty

  Technické parametre

  • odolné a elegantný profily umožňujú výstavbu nízkoprahových dvere krídla do hmotnosti 400 kg, výška 3,2 m, šírka 3,3 m 
  • široká škála sklenných výplní, vrátane použitia jedno- alebo dvoj-komorové pakety a dištančné tepelné a príslušenstvo a izolačné vložky ktoré poskytujú veľmi dobré tepelné vlastnosti.
  • zasklievacie lišty vzhľad v troch verziách: Standard (hranatý), Prestige (zaokrúhlené) a style (stesaný) 
  • uzavretý tvar zasklievacej lišty a detaily anti-theft vám umožní získať väčší komfort, v prípade  bezpečnosti  systémového riešenia 
  • ukončenie špeciálne tvary a zasklievacie lišty a tesnenie a príslušný tvar zaisťujú vysokú tesnosť a izoláciu.
  • vysoký stupeň kompatibility s MB-86 umožňuje estetické pripojenie MB-77HS dvere s oknami a využívanie spoločných komponentov pre ich výrobu. 
  • široká škála farieb umožní usporiadanie dverí v akomkoľvek prostredí a dekor dreva ,možnosť nezávislé vonkajšie a vnútorné.

  Doplnky a služby

  Práce

  Demontáž - drevené, kovové
  Montáž podľa STN 73 31 34 o správnej montáži
  Montáž Štandart - PUR pena,
  Murárske práce, odvoz a likvidácia odpadu


  Miesto montovania

  Rodinný dom, Novostavba, Pre komerčné, priemyselné aj bytové projekty

  Na stiahnutie

  © 2015 Všetky práva vyhradené pre ZALUMAN.sk. Tvorba a design: creativeidentity.sk

  Search